جستجوی سوالات متداول
ارسال نشدن کد یک بار مصرف از طرف آیگپ جهت ورود به سامانه آموزشیار

برای ارسال کد دانشجویان می بایست دو مورد را بررسی نمایند :
1-شماره تلفن همراه که در سامانه آموزشیار ثبت شده است باید با شماره اکانت آیگپ که در حال حاضر از آن استفاده می شود یکی باشد.در صورتی که شماره ی تلفن همراه آموزشیار با آیگپ دانشجو یکسان نباشد جهت تغییر شماره ی تلفن همراه دانشجو باید به آموزش واحد مراجعه شود.

در صورتی که شماره ی تلفن همراه صحیح بود در صورت عدم ارسال کد باید از اتصال اینترنت و آیگپ خود اطمینان حاصل نمایید تا اختلالی وجود نداشته باشد.  

فیلم آموزش آن نیز در کانال آموزشیار در آیگپ وجود دارد  که میتوانید مشاهده نمایید

فرآیند ثبت تسهیلات در سامانه ی دانشجویی

برای ثبت درخواست تسهیلات پس از ورود به پنل دانشجویی خود در سامانه آموزشیار از قسمت منوی سمت راست صفحه گزینه بر روی صندوق رفاه دانشجویی کلیک کرده  و زیرمنوی درخواست/پیگیری تسهیلات را انتخاب نمائید.

در صفحه بعد برای ثبت درخواست تسهیلات از قسمت پایین صفحه ،  بر روی گزینه جدید کلیک کرده  و در قسمت مشخص شده درخواست خود را انتخاب و متن مورد نظر خود را در کادر مشخص شده وارد کرده و بر روی گزینه ادامه کلیک نمائید تا درخواست موردنظر در سامانه آموزشیار ثبت گردد .

فیلم آموزش آن نیز در کانال آموزشیار در آیگپ وجود دارد  که میتوانید مشاهده نمایید

 

برای مشاهده آموزشی ویدیو اینجا کلیک کنید.

فرآیند پرداخت تسهیلات در سامانه ی دانشجویی

جهت پرداخت تسهیلات پس از ورود به پنل دانشجویی خود در سامانه آموزشیار از قسمت منوی سمت راست صفحه گزینه صندوق رفاه دانشجویی را وارد کرده و زیرمنوی درخواست/پیگیری تسهیلات را انتخاب نمایید.

 در صفحه بعد می توانید از قسمت پرونده تسهیلات بخش مشاهده دفترچه اقساط و پرداخت قسط ، گزینه سه نقطه (...) را انتخاب نمایید.

در صفحه ای که مشاهده می شود، از طریق کادر دفترچه اقساط ، تاریخ و مبلغ هر قسط را مشاهده و با زدن گزینه پرداخت الکترونیکی اقساط در کادر سفید مشخص شده مبلغ قسط را وارد نموده و گزینه پرداخت الکترونیکی اقساط را بزنید و با طی مراحل به درگاه اینترنتی بانک متصل شده و ادامه عملیات پرداخت را انجام دهید.

فیلم آموزش آن نیز در کانال آموزشیار در آیگپ وجود دارد  که میتوانید مشاهده نمایید

 

برای مشاهده آموزشی ویدیو اینجا کلیک کنید.

فرآیند مشاهده میزان بدهکاری یا بستانکاری و پرداخت شهریه توسط دانشجو

پس از ورود به پنل دانشجویی از قسمت سمت راست تصویر گزینه ثبت نام دروس دانشجو را انتخاب کرده ،سپس بر روی گزینه مدیریت مالی نیمسال های تحصیلی دانشجو کلیک نمائید.

پس از آن در کادر( وضعیت نهایی تراز مالی دانشجو ) وضعیت بدهکاری یا بستانکاری دانشجو قابل مشاهده می باشد.کادر پایین صفحه نیز امکان مشاهده ی شهریه ی ثابت و متغیر نیز قابل مشاهده توسط دانشجو می باشد.

جهت پرداخت شهریه ، گزینه ی (پرداخت الکترونیکی شهریه) را انتخاب نموده و در صفحه ی نمایش داده شده  یکی از درگاه های بانکی را انتخاب و بر روی گزینه ی  ادامه کلیک نمایید، سپس بر روی گزینه پرداخت الکترونیکی کلیک نموده  تا به درگاه اینترنتی واریز شهریه متصل شده و ادامه عملیات پرداخت انجام شود .

فیلم آموزش آن نیز در کانال آموزشیار در آیگپ وجود دارد  که میتوانید مشاهده نمایید

 

برای مشاهده ویدیو آموزشی اینجا کلیک کنید.

فرآیند مشاهده ی دروس گذرانده و معدل نیمسال های تحصیلی و کارنامه

پس از ورود به پنل دانشجویی در سامانه آموزشیار از قسمت منوی سمت راست صفحه ، گزینه ثبت نام دروس دانشجو را انتخاب کرده وبر روی زیر منوی مشاهده کارنامه دانشجو کلیک نمائید.

فرآیند محاسبه ی تخفیف شهریه ی دانشجویان تحت پوشش بنیاد شاهد و ایثارگر

در صورت عدم محاسبه ی تخفیف شهریه باید به آموزش واحد خود مراجعه کرده تا وضعیت مورد نظر جهت در نظر گرفتن دانشجو تحت پوشش بنیاد در سامانه ی آموزشیار درج گردد.

فرآیند ثبت درخواست فارغ التحصیلی/ صدور گواهی اشتغال به تحصیل توسط دانشجو

پس از ورود به پنل دانشجویی در سامانه آموزشیار از قسمت منوی سمت راست صفحه گزینه ی درخواست/ مجوز کلیک کرده و زیر منوی ارسال درخواست دانشجو را انتخاب نمائید .

در صفحه بعد چنانچه تمایل به ثبت درخواست فارغ التحصیلی یا صدور گواهی اشتغال به تحصیل دارید از قسمت راست تصویر بر روی گزینه ی جدید کلیک کرده، در صفحه بعد از قسمت ، موضوعات درخواست ، درخواست مورد نظر را انتخاب نموده و متن مورد نظر خود را در کادر (متن درخواست) نوشته و بر روی گزینه یادامه کلیک نموده تا درخواست دانشجو در سامانه آموزشیار ثبت گردد و پیغام مرتبط نمایش داده شود.

(برای درخواست صدور گواهی اشتغال به تحصیل میبایست به صورت دقیق در کادر متن ، سازمان یا مکانی که گواهی اشتغال به تحصیل ملزم به ارائه می باشند  ، جهت صدور گواهی درج گردد. )

جهت پیگری درخواست در صورت لزوم با مراجعه به این منو و جستجو میتوانید نتیجه ی درخواست ارسالی را مشاهده نمائید .

پس از بررسی توسط کارشناس ، وضعیت درخواست از (ثبت شده) به (تایید شده) یا (رد شده) تغییرمی یابد.

فیلم آموزش آن نیز در کانال آموزشیار در آیگپ وجود دارد  که میتوانید مشاهده نمایید.

 

 

برای مشاهده ویدیو آموزشی اینجا کلیک کنید.